Macherey Nagel PS-160225 Liquid syringe C-160, 100 µL RN, 0.019" x 0.005" x 2.25", bevel open end - 724PS160225
PS-160225 Liquid syringe C-160, 100 µL RN, 0.019" x 0.005" x 2.25", bevel open end
- Model: 724PS160225
- Manufactured by: Macherey Nagel