Product Number: 301-I20150W
| Pore diameter | 11nm / 110 Å |
| Carbon | 22% |
| End-cap | Yes |
| pH | pH1-10 |
| Temperature | 〜60℃ |
| Max pressure | 1.6µm: 800bar (=80Mpa=11,603psi) |
| Inner Diameter (I.D.) | 2 mm |
| Length | 150 mm |