> Sartorius CN Membrane with 3mm Hydrophobic Edge; white -black; sterile; 0.2um; 50mm; 100pcs - 13107--50----ACN
larger image
Price:
Live chat below or
contact us
for latest price.
Product Description
Details
Additional Images
CN Membrane with 3mm Hydrophobic Edge; white -black; sterile; 0.2um; 50mm; 100pcs
Model: 13107--50----ACN
Manufactured by: Sartorius
Additional Images
larger image
Model: 13107--50----ACN
Manufactured by: Sartorius
Product 520/4156
We Accept ...
Secure ways to pay by credit card or with a PayPal account
Featured -
[more]
LNI SWISSGAS HG PRO PEM Hydrogen generator
Live chat below or
contact us
for latest price.
Agilent 6520 Q-TOF for Sale
LNI SWISSGAS SILENTO-S Vacuum Pump Noise Reduction System - 2000.00.060
LNI SWISSGAS NG CASTORE XL iQ Membrane Nitrogen generator with SCROLL compressor integrated
UVISON 1700 Series Spectrophotometer, Single Beam, 190-1100nm, 2nm, 128x64mm LCD - UV1720