QLA 4.75" (120mm) Bent PEEK 1/8" (3.2mm) OD Cannula with PEEK Luer Lock & PTFE sleeve for QLA "01" style filters - CA8475-PV
Qty.
4.75" (120mm) Bent PEEK 1/8" (3.2mm) OD Cannula with PEEK Luer Lock & PTFE sleeve for QLA "01" style filters
QLA Product Number:  CA8475-PV
4.75" (120mm) Bent PEEK 1/8" (3.2mm) OD Cannula with PEEK Luer Lock & PTFE sleeve for QLA "01" style filters. For 900mL Sampling.